طراحی سیستم های روشنایی اضطراری (ایمنی) ساختمان ها، از اساسی ترین نیازهای ساختمان های مدرن می باشد. خدمات بخش طراحی سیستم های روشنایی اضطراری (ایمنی) و مشاوره این بخش به صورت تخصصی و مطابق استاندارهای روز دنیا در سامان نوین تکفام صورت می پذیرد. سیستم های روشنایی اضطراری (ایمنی) در هر ساختمان یکی از مهمترین و حیاتی ترین سیستم های روشنایی بوده و با توجه به کاربری آن می بایست در هر ساختمان به صورت تخصصی اقدام به طراحی آن نمود. در طراحی این سیستم با توجه به شرایط پروژه، کاربری و همچنین ابعاد آن می توان مطابق استاندارهای بین المللی از انواع مختلف این سیستم یه شرح ذیل استفاده کرد.

– سیستم روشنایی ایمنی باطری داخلی (Self-Contained Emergency Lighting System)
– سیستم روشنایی ایمنی باطری مرکزی (Central Battery Emergency Lighting System )
– سیستم روشنایی ایمنی باطری مرکزی آدرس پذیر(Addressable Emergency Lighting System)

طراحی سیستم های روشنایی اضطراری (ایمنی)

خدمات در بخش سیستم های روشنایی اضطراری (ایمنی)

شرکت سانوتک، با تکیه بر دانش فنی خود و همچنین تجارب پروژه های بزرگی از جمله پروژه بازار بزرگ ایران (ایران مال)، می تواند بهترین خدمات مشاوره و طراحی را در این بخش به کارفرمایان محترم خود ارائه دهد. از جمله خدمات قابل ارائه می توان به موارد زیر اشاره کرد:
– طراحی و مشاوره سیستم روشنایی اضطراری (ایمنی)
– مهندسی و مشاوره خرید تجهیزات
– نظارت بر اجرای سیستم روشنایی اضطراری (ایمنی)

طراحی سیستم های روشنایی اضطراری (ایمنی)

تامین تجهیزات روشنایی اضطراری (ایمنی)

علاوه بر این، شرکت سانوتک می تواند به صورت جزئی و کلی اقدام به تامین تجهیزات روشنایی ایمنی و اضطراری برای پروژه های مسکونی، تجاری و اداری نماید. چراغ روشنایی اضطراری، علامت خروج اضطراری یا اگزیت ساین، اکسسوری و سیستم سنترال باتری از جمله محصولاتی هستند که سانوتک می تواند ارائه دهد. با توجه به اهمیت مبحث روشنایی اضطراری و روشنایی ایمنی، سعی می شود از بهترین برندهای موجود در بازار ایران و اروپا جهت تامین این تجهیزات روشنایی اضطراری بهره گرفته شود.